"СОН НА ВУЛИКУ"

Ми перші в світі

 

Юридична сторінка
Language

Сон на вулику

Моделі вуликів

Оздоровлення

Пресса

Як придбати

Наші пропозиції :

 Продаж :
  односпальних вуликів
 
( 2-4 бджолосім'ї )
 двохспальних вуликів
 ( 4-8 бджолосімей )
 двоярусних вуликів
 ( 4-8 бджолосімей )

вибрати модель

  Оздоровлення :
 - сеанси на вулику
 - продукти бджільництва

докладніше

  Надання ліцензій:
  - на виготовлення вуликів
  -на метод оздоровлення

  Художне оформлення:
 -створення авторских розписів на вуликах.
  -різблення.

  Продаж:
 - натурального бджолиного меду

  ("Родом з дитинства")
 -воскової молі

  - Наукові дослідження та доклади

  - Юридична Сторінка

 

 

 

 


Про заборону використання запатентованих корисних моделей та припинення порушення прав інтелектуальної власності з надання послуг з оздоровлення організму за допомогою вуликів з бджолами і факти виробництва та використання запатентованих вуликів, а також пропонування і надання оздоровчих послуг з використанням суттєвих ознак формул корисних моделей викладеня на сайтах згідно вимог ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів» документи дозвільного характеру на надання оздоровчих послуг.
Відповідно до статті 28 Закону України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі» від 15 грудня 1993 року N 3687-XII (надалі за текстом – Закон) патент надає його власнику виключне право використовувати корисну модель за своїм розсудом.

Використанням корисної моделі визнається виготовлення продукту із застосуванням запатентованої корисної моделі, застосування такого продукту, пропонування для продажу, в тому числі через Інтернет, продаж, імпорт (ввезення) та інше введення його в цивільний оборот або зберігання такого продукту в зазначених цілях; застосування процесу, що охороняється патентом, або пропонування його для застосування в Україні.
Патент надає його власнику виключне право забороняти іншим особам використовувати корисну модель без його дозволу.
Власник патенту має право дати будь-якій особі дозвіл (видати ліцензію) на використання корисної моделі на підставі ліцензійного договору.
. Відповідно до статті 177 Кримінального кодексу України:
«1. Незаконне використання винаходу, корисної моделі, промислового зразка, топографії інтегральної мікросхеми, сорту рослин, раціоналізаторської пропозиції, привласнення авторства на них, або інше умисне порушення права на ці об'єкти, якщо це завдало матеріальної шкоди у значному розмірі, -
караються штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією та знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для її виготовлення.
2. Ті самі дії, якщо вони вчинені повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або завдали матеріальної шкоди у великому розмірі, -
караються штрафом від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з конфіскацією та знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для її виготовлення.
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою з використанням службового становища або організованою групою, або якщо вони завдали матеріальної шкоди в особливо великому розмірі, -
караються штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від трьох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого та з конфіскацією та знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.»
Звертаю Вашу увагу і на адміністративну відповідальність, що передбачена за порушення законодавства про захист прав споживачів за ст. 1561 КУпАП, за порушення порядку заняття господарською діяльність за ст. 164 КУпАП, а також за порушення прав на об’єкт права інтелектуальної власності за ст. 512 КУпАП.
Зазначимо, що подібні діяння (або бездіяльність) відповідальних посадових осіб завдають великої матеріальної і моральної шкоди, розмір якої постійно збільшується та детально відслідковується, уточнюється та розраховується для визначення її конкретного обсягу і пред’явлення відповідних матеріальних вимог.

ПОПЕРЕДЖАЄМО:
З метою захисту своїх прав та інтересів автор вимушений буде звернутися з відповідними заявами до Управління по боротьбі з економічною злочинністю МВС України, Інспектора з питань інтелектуальної власності Державної служби інтелектуально власності України, Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів та суду.
Контактний телефон Ярового Миколи Миколайовича – (099)9199361.

З повагою, М.М. Яровий