Проект :

"СОН НА ВУЛИКУ"

 

Микола Яровий
Language

Головна сторінка

Моделі вуликів

Оздоровлення

Пресса

Як купити

Наші пропозиції :

 Продаж :
  односпальних вуликів
 
( 2-4 бджолосім'ї )
 двохспальних вуликів
 ( 4-8 бджолосімей )
 двоярусних вуликів
 ( 4-8 бджолосімей )

вибрати модель

  Оздоровлення :
 - сеанси на вулику
 - продукти бджільництва

докладніше

  Надання ліцензій:
  - на виготовлення вуликів
  -на метод оздоровлення

  Художне оформлення:
 -створення авторских розписів на вуликах.
  -різблення.

  Продаж:
 - натурального бджолиного меду

  ("Родом з дитинства")
 -воскової молі

  - Наукові дослідження та доклади

  - Юридична Сторінка

 

 

 

 

 

Даний винахід захищений авторським правом!

Вулик від винахідника

Здавна підмічено, що бджола позитивно впливає на людину. Створена на пасіці атмосфера, це є природний оазис з позитивною енергетикою, для відпочинку та оздоровлення. Але набагато більший ефект отримує людина при використанні вулика (декількох скріплених вуликів) у вигляді ліжка з надставкою. Лежачи весною на потолочинах вулика-ліжка над бджолами в надставці, людина отримує тепло від бджіл, яке вони виділяють для обігріву своєї дітви (35° С). Людина не мерзне і добре вигрівається. Тепло біологічно живе, та екологічно чисте. Враховуючи це, можливість розташовувати вулики в місцях, де нічна та денна температура дуже різниться, а також в тіні великих дерев, на берегах річок, на шляхах туристичних маршрутів, горах, присадибних ділянках, санаторіях, будинках відпочинку.
Розплід, який обігрівають бджоли, біоенергетично активний, він допомагає збалансувати і самовідновити роботу всіх людських органів, за рахунок біофізичного зв'язку з природою, що викликає збільшення працездатності людини, відчуття легкості
та свіжості. Запахи пилку, бджолиної отрути, прополісу, рівномірне гудіння заспокоюють нервову систему, нормалізують кров'яний тиск, стабілізують психоемоційний стан, викликають здоровий сон.
Під час сильного взятку нектару і його усушки до ґатунку меду, бджоли випарюють у повітря велику кількість фітонцидів, як моно запахів так складних квіткових сполук, які насичують кров фітовітамінами і стимулюють роботу серця людини. Сильне гудіння під час випаровування вологи із стільників, супроводжується мікровібраціями, які поновлюють тіло людини, роблячи судини гнучкими, стимулюють роботу нирок, очищують сечо-статеві шляхи, знімають болі в спині, м'язах і суглобах. Прополіс -бальзам з різних дерев і трав. Працює, як антисептик з високою антимікробною дією, проліковує дихальні шляхи, оздоровлює легені. Комплексна, м'яка цілюща дія бджіл направлена на самовідбудову, саморегуляцію організму, укріплення імунітету, і біофізичних зв'язків, а психоемоційна рівновага дає людині легкість, бадьорість, свіжість і
молодість. Це підтверджено історією довголіття.
Можливість з середини весни до середини осені проводити відпочинок, зелений туризм та оздоровлення на вуликах з бджолами, має великі перспективи для здоров'я людини. Вживання пилку, маточного молочка, меду та продуктів на їх основі, поєднуючи екологію і естетичне спілкування з природою, робить відпочинок на пасіці найбільш корисним і приємним для людини.

 

Яровий Микола Миколайович

DVD фільм Сон на вулику

Давно помічено, що бджола позитивно впливає на людину. Створена на пасіці атмосфера , це природний оазис з позитивною енергетикою , для відпочинку і оздоровлення. Але більший ефект отримує людина при використанні спеціальних вуликів. Сон на вуликах це фільм , в якому першовідкривач і винахідник сну на бджолах - Микола Яровий розповідає з перших вуст про цю методику , про тенденції та історії розвитку , про її проблематики та перспективи . Трохи відкриваючи завісу над секретами сну на бджолах . Фільм розрахований не тільки на слов'яномовне простір , а й на міжнародну аудиторію , в ньому є англійські субтитри . Фільм для продажу існує у формі формату DVD носія. Всі бажаючі можуть придбати його на сайті галереї Ярових тут yaravoygallery@gmail.com.

Створення бджоло комплексів для оздоровлення

людини – завдання та перспективи.

Через кожні десять років змінюється ставлення до бджолиного світу і сприйняття його людством. Я радий, за те що відкриття методу оздоровлення на вуликах-лежанках має так багато послідовників, і широкий розголос по країні та починає отримувати підтримку наукового середовища. Маючи значну кількість самодіяльно виготовлених різноманітних вуликів, будиночків, павільйонів – можна їх кваліфікувати і розставити в тій послідовності, який вплив вони здійснюють і чи дійсно вони можуть допомогти оздоровити людину – в  цьому потрібно розібратись. Енергії дії бджіл дуже розрізненні і різноманітні виявити їх зібрати докупи, ціле направлено спрямувати і вплинути на людській організм отримавши позитивний результат - основна задача.

    Здобувши великий практичний (тринадцятирічний)  досвід ми прийшли до висновку що є декілька груп моделей вуликів для оздоровлення,  які  мають різний вплив на людській організм. Провівши дослідження в цьому напрямку ми створили свій оздоровчий комплекс, при використання якого людину дійсно можна оздоровити. Комплекс складається із чотирьох різновекторних по дії на людину вуликів, при цьому здійснюються вимірювання біоакупунктурними  приборами показників роботи організму, далі здійснюється підбір вулика і вплив на пацієнта енергетичним полем бджіл. Впливають декілька разів підряд по черзі різними по енергетиці бджолиними полями по акупунктурним   показникам до досягнення балансу роботи внутрішніх органів людини. Основне завдання впливу бджолами – привести роботу організму до гармонії з космічними законами буття, а вірніше з природним оточуючим середовищем в якому перебуває людина на фізичному, психічному і біологічному рівнях. Здорова людина особливо не відчуває впливу дії бджолиної енергетики, але бджоли можуть продіагностувати її організм і виявити приховані вади, які через деякій час можуть проявитися у вас або вже існують як хронічні. Енергію впливу бджіл належать до сфери пізнання тонких матерій, їх дія обумовлена  в відновленні природних відчутів.

    Дія енергії бджіл має властивість поглинати, руйнувати і знищувати шкідливі  для людського організму психоенергетичні матриці, сутності в вигляді вихрових, акустичних, електромагнітних деструктивних полів - очищувати, перетворювати і видавати у вигляді структурованих живих енергій, структурувати навколишне середовище а саме головне воду, які мають корисний вплив на любий живий організм. При цьому насичують навколишній простір, корисними іонами, запахами фітонцидів і антисептиків, які знижують вторгнення негативних енергій в організм і як результат на фізичному рівні, руйнують блоки, затори в кровоносній системі організму в цілому. Активізується кровообіг в організмі, стираються негативні емоції, урівноважується робота правої та лівої півкулі головного мозку, оптимістично настроюється психіка людини. Все це супроводжується активним очищенням організму людини від шкідливих накопичень і негативів, настроюючи роботу людини на добрий лад.

Технічні моделі та спосіб оздоровлення запатентовано і при наданні ліцензії, і виконання замовлень на виготовлення вуликів, користувач додатково отримує консультації по техніці утримання бджолосімей, безпеці при використанні методик оздоровлення, а також надаються нові знання, здійснюється обмін напрацюваннями, проводяться майстеркласи. При роботі з бджоло комплексом (оздоровлення) бажано засвоїти роботу з засобами діагностики мати можливість постійно консультуватись з фахівцями медичних інститутів. Навчитися вживати живі трави, структуровану воду, пісну їжу і природні очисники організму, а саме головне засвоїти весь спектр вживання продуктів бджільництва та засобів на їх основі, для поновлення організму людини.

     Вулики розраховані кожен на одного двох людей  на час сеансу, літом для всього комплексу потрібно 14-16 сімей, а осінньо-зимово-весняний період 28-36 сімей, і виготовляються на замовлення на різні розміри стандартних рамок з різних порід дерева, також можуть виготовлятися ексклюзивні моделі з різноманітним дизайном, можуть бути оздоблені розписом, різьбою і вітражем. Комплекси бажано встановлювати там де є природна кормова база для бджіл кількістю до 50-ти сімей, на відставні 10 км один від одного, з зимівлею на волі в природному середовищі  на своєму меду тоді енергетика бджолиних вібрацій відповідає природнім біофізичним коливанням, які дуже добре впливають на адаптацію людського організму до природних явищ оточуючого середовища.

     Відкритим остається питання проведення медичних і технічних досліджень, і в цьому напрямку хотілось щоб взаємодія між винахідником, виробником та користувачем була більш прозора побудована на цивілізованих стосунках в правовій площині, і ми самі між собою повинні вибудувати ці стосунки.

    Так технічні випробування вуликів як мінімум проходять 3-5 років, а методичне ще довше і потрібно щоб у цьому процесі взяв участь, і науковець, і лікар, і виробник, кошти на це йдуть, у всьому світі за рахунок оплати за надання ліцензій на використання патентів і винаходів винахіднику, який виділяє їх на вдосконалення винаходів – щоб ви спокійно могли працювати честно без обману людей, не чекаючи того що за нас ці питання хтось вирішить.

    Хотілося особливо підкреслити що ми будуючи оздоровчі або туристичні бджоло комплекси повинні замислитись над тим щоб не вирвати бджолу з природного середовища, а навпаки наблизити людину до природи і до бджоли, не зашкодити а турботливо створити умови для життєдіяльності бджіл. Це дуже важливо, так як ми вже майже винищили ліками, цукром і підвалами ту бджолу яку природа шліфувала десятки тисяч років і відновити її природну популяцію дуже важливе завдання,  яке ми беремо за основу коли створюємо свою методику оздоровлення.

   Прийдіть до бджоли самі бо бджола ніколи не прийде до вас!

 

 

Яровий Микола Миколайович

 

Публікації в пресі

Вибрати та замовити вулик

 

 

Галерея Родини Ярових © 2009-2012